Guangzhou Cheers Packing CO., LTD

Producent czapki z tworzywa sztucznego, zawór kawowy, kapsuła kawy, plastikowy uchwyt z tworzywa sztucznego! E-mail: sales01cpack@cxbottles.com TEL: 86 13809244286 Skype: selfoli Wechat: 13809244286

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD

Certifications
dobra jakość Twist Spout Cap na sprzedaż
dobra jakość Twist Spout Cap na sprzedaż
Customers Reviews
To jest mój drugi rok Współpraca z dopingowaniem do wylewki, Selfoli jest dobrą osobą, dzięki jej usłudze Pacjenta i jej dobrej jakości produktom.

—— Panie Paul

Z moim drugim razem, aby odwiedzić cheer pack, z twoją pomocą i instrukcjami, zdobywam większy udział w rynku.

—— Pan Nitin

Im Online Czat teraz

Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD
Cheers Factory Maszyna maszyna wystawa-01 wystawa-02 wystawa-03

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Cheer Pack
pc Export : 70% - 80%
Guangzhou Cheers Packing Co., Ltd powstała w 2007 roku, posiada trzy marki: Cheers Pack, CMS, wilk drewniany. Przestrzegając ducha przedsiębiorczości „spełnij obietnicę, zachowanie musi mieć wytyczne”. Od momentu założenia, zawsze koncentruj się na wysokiej jakości czepku z wylewką, kapsułce na kawę, opakowaniu na kapsułkę, jednokierunkowym zaworze odgazowującym, maszynie uszczelniającej, suwaku, klipsach z plastikowej torebki, woreczkach z płynną wylewką i innych plastikowych opakowaniach.

Fabryka znajduje się w Xinlian North Road nr 7, Banghu, Renhe Town, Baiyun District, Guangzhou, prowincja Guangdong, Chiny; Obejmuje powierzchnię prawie 3500 metrów kwadratowych.

Lider w dziedzinie badań i rozwoju

Pozdrawiam paczka przywiązuje wagę do niezależnego odkrywania ducha, inwestycje w badania i rozwój były z roku na rok zwiększane, koncentrując się na projektowaniu nowej formy, rozwijaniu bardziej praktycznej i delikatniejszej produkcji opakowań z tworzyw sztucznych.

Produkcja kapsułek plastikowych obejmuje wiele zastosowań: w dziedzinie żywności, w dziedzinie napojów, w dziedzinie kosmetyków, w dziedzinie chemii dziennej, w dziedzinie detergentów, w dziedzinie przypraw, w dziedzinie chemii, w medycynie, w dziedzinie rolnictwa i innych dziedzinach.

Nacisk na innowacje

Innowacja jest kluczowym źródłem utrzymania przedsiębiorczości, pomaga również przedsiębiorstwom lepiej radzić sobie z rynkiem, utrzymać konkurencyjność. W ten sposób wstrzyknięto 20-30% przychodów zespołu badawczego. A teraz Cheers Pack uzyskał pewne prawa własności intelektualnej, patenty technologiczne.

Skup się na jakości

Cheers Pack zawsze wierzy, że jakość ma kluczowe znaczenie dla przedsiębiorstwa, nalega na dostarczanie niezawodnych i stabilnych produktów wysokiej jakości dla wszystkich klientów. Wszystkie produkty zostaną dokładnie sprawdzone przez dział kontroli jakości w fabryce przed dostawą.

Skup się na osobie

Cheers Pack ustanawia doskonały system zarządzania nauką, doświadczeni pracownicy będą szkolić nowych pracowników, dopóki nie będą mieli niezależnej pracy, będą mieli zespół badawczo-rozwojowy, profesjonalny zespół produkcyjny, zapalony zespół marketingowy, skrupulatny zespół serwisowy.

Ciągle w ruchu

Cheers Pack stara się być liderem w branży opakowań z tworzyw sztucznych, poświęcić się tworzeniu większej liczby produktów, aby sprostać różnym grupom potrzeb klientów. Ponadto nasza sieć sprzedaży jest szeroka zarówno na rynku krajowym, jak i za granicą; Produkty są eksportowane do Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Europy, Australii, Azji, Afryki Południowej i na całym świecie. Cheers Pack będzie się poruszał.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Ms. Selfoli

Tel: 86-138-0924-4286

Faks: 86-20-36023227

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)