Wyślij wiadomość
aboutus

Profil firmy

Cheers Packing to profesjonalne przedsiębiorstwo zajmujące się opakowaniami z tworzyw sztucznych zlokalizowane na skrzyżowaniu Huadu Kongtai Avenue i Fenghuang Road.Zawsze sprzeciwiamy się nadmiernemu opakowywaniu i nadal inwestujemy w innowacje w portfolio produktów.Obsługujemy głównie przemysł kosmetyczny i spożywczy, a nasze produkty specjalistyczne obejmują czapkę z wylewką, wylewane woreczki stojące, zawór do kawy, opakowanie do kawy i fałszywe tipsy.

 

Firma powstała w 2007 roku i posiada niezależny dział rozwoju form, stosując najnowocześniejszą technologię i wzornictwo oraz stale wprowadzając innowacyjne produkty.Obecnie dysponujemy ponad 20 wydajnymi urządzeniami produkcyjnymi, które nie tylko zapewniają zdolność produkcyjną, ale także zapewniają jakość produkcji.

 

Rocznie świadczymy wysokiej jakości usługi dla ponad 1000 klientów.Nasza firma przeszła certyfikację systemu zarządzania jakością ISO 9001 oraz krajową licencję na produkcję przemysłową, co stanowi podstawę wykonawczą dla standaryzacji naszych produktów i procesów zarządzania jakością.

 

Aby jeszcze bardziej poprawić efektywność zarządzania i obniżyć koszty, używamy narzędzi takich jak ERP i MES do zarządzania cyfrowego.Dzięki temu nasze procesy produkcji i zarządzania są przejrzyste, a tym samym lepiej zaspokajają potrzeby klientów i dostarczają klientom bardziej wydajne i opłacalne rozwiązania.

 

Patrząc w przyszłość, będziemy nadal przestrzegać filozofii biznesowej „wygrany z klientami, pracownikami i środowiskiem”, aktywnie angażować się w innowacje w portfolio produktów i dążyć do tworzenia bardziej przyjaznych dla środowiska, rozsądnych i innowacyjnych tworzyw sztucznych rozwiązania opakowaniowe.

 

 

Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD

Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD

Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD

 

Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD


 

 

 

Lider w dziedzinie badań i rozwoju

 

Opakowanie na zdrowie przywiązuje wagę do niezależnego ducha eksploracji, inwestycje w badania i rozwój zwiększały się z roku na rok, koncentrując się na projektowaniu nowych form, opracowywaniu bardziej praktycznej i delikatniejszej produkcji opakowań z tworzyw sztucznych.

 

Produkcja plastikowych kapsułek obejmuje wiele zastosowań: pole żywności, pole napojów, pole kosmetyków, pole Daily Chemical, pole detergentu, pole przypraw, pole chemiczne, medycyna, rolnictwo i inne dziedziny.

 

 

Skoncentruj się na innowacjach

 

Innowacje są kluczowym źródłem rozwoju przedsiębiorstw, pomagają również przedsiębiorstwom lepiej radzić sobie z rynkiem, zachować konkurencyjność.Wstrzyknął więc 20%-30% przychodów zespołowi ds. rozwoju badań.A teraz Cheers Pack uzyskało pewne prawa własności intelektualnej, patenty technologiczne.

 

 

Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD

Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD

 

Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD


 

Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD

Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD

 

 

Skoncentruj się na jakości

 

Cheers Pack zawsze wierzy, że jakość jest niezbędna dla przedsiębiorstwa, nalegając na dostarczanie wszystkim klientom niezawodnych i stabilnych produktów wysokiej jakości.Wszystkie produkty zostaną dokładnie sprawdzone przez dział kontroli jakości fabryki przed dostawą.

 

Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD

 

Skoncentruj się na osobie

 

Cheers Pack ustanawia doskonały system zarządzania nauką, doświadczeni pracownicy będą szkolić nowych pracowników, dopóki nie będą mieli niezależnej pracy, będą mieli zespół badawczo-rozwojowy, profesjonalny zespół produkcyjny, zapalony zespół marketingowy, skrupulatny zespół serwisowy.

 

 

 

Ciągle w ruchu

 

Cheers Pack stara się być liderem branży opakowań z tworzyw sztucznych, poświęcając się wytwarzaniu większej liczby produktów spełniających różne grupy potrzeb klientów.Ponadto nasza sieć sprzedaży jest szeroka zarówno na rynku krajowym, jak i za granicą;Produkty są eksportowane do Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Europy, Australii, Azji, Afryki Południowej i na cały świat.Cheers Pack będzie działać dalej.

 

Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD

Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD

 

 

 

Historia

 


 

2022

 

Aby lepiej dostosować się do rynku i zarządzania wewnętrznego, zaktualizowaliśmy nasz ERP, zakład produkcyjny MES, uzyskaliśmy ISO9001, licencję na produkcję opakowań do żywności itp.

 


 

2021

 

Aby lepiej służyć naszym klientom, w grudniu przenieśliśmy naszą fabrykę produkcyjną do nowej lokalizacji, o skali 13000 metrów kwadratowych, powierzchni zabudowy 7000 metrów kwadratowych, ponad 20 dodatkowych urządzeniach i zdolności produkcyjnej 100000000 sztuk na miesiąc.

 


 

2018

 

Aby sprostać wymaganiom rosnących zamówień, zakupiono zaawansowaną i szybką wtryskarkę o wartości 200 000 dolarów.Zdolność produkcyjna tej maszyny jest bardzo duża, może wyprodukować około 550 000 produktów w ciągu 24 godzin.

 


 

2017

 

To dla nas ważny i rewolucyjny rok.Wierzymy, że tylko dzięki sile wewnętrznej możemy mieć siłę zewnętrzną.Dlatego zatrudniliśmy firmę konsultingową, która przeprowadzi dla nas przełomowe reformy zarządzania wewnętrznego.

 


 

2016

 

Wykonano nową formę strzykawki z esencją maski, która cieszy się wieloma pochwałami.Aby chronić naszą własność intelektualną, zastosowaliśmy patent na wygląd strzykawki z esencją maski

 


 

2015

 

Własna marka „JI MI SPACE” w celu zwiększenia świadomości marki i wpływu marki.W tym samym roku utworzyliśmy dział specjalnie do produkcji zgrzewarek, ponieważ wielu klientów potrzebuje zgrzewarek.

 


 

2014

 

Aby lepiej zinterpretować produkty i wizerunek przedsiębiorstwa, zdecyduj się na zmianę oryginalnego znaku „Cxbottles” na „Cheer Pack” i pomyślnie zarejestruj się w SAIC.

 

Dodatkowo dodano kilka dużych wtryskarek i linię produktów, takich jak zamek błyskawiczny, linia produktów z uchwytami do torebek.

 


 

2013

 

Posiadaj markę „CM S” i zastosuj patent marki.Ta marka była szeroko stosowana w składanej torbie do picia na zewnątrz.

 

A we wrześniu powołano Ministerstwo Handlu Zagranicznego.

 


 

2012

 

Aby sprostać wymogom wielkości produkcji, fabryka wprowadziła w tym czasie najbardziej zaawansowane automatyczne maszyny gorącokanałowe, wydajność i jakość produktu zostały znacznie ulepszone

 


 

2011

 

Dołącz do Targów Towarów Eksportowych w Kantonie i odnieś niezwykły sukces.W tym roku wielkość sprzedaży przekroczyła .

 


 

 

2010

 

Załóż fabrykę i posiadaj własną linię produktów, taką jak nasadka wylewki, kubek kapsułki z maską, kapsułka z kawą, linia produktów z jednokierunkowym zaworem odgazowującym.

 

Cheers Packing zawsze nalega na „spełnienie obietnicy, zachowanie musi mieć wytyczne”.Personel musi postępować zgodnie z hasłem.

 


 

 

2009

 

Opracowany produkt z serii zakrętek z wylewką.

 


 

2008

 

Osiągnij strategiczną współpracę z Libai Group, która jest najbardziej znaną firmą towarową w Chinach.

 


 

2007

 

Guangzhou Cheers Packing CO., Ltd została włączona do Biura Handlu i Przemysłu i zwiększyła działalność w branży opakowań elastycznych, zarejestrowany znak towarowy „Cxbottles”.

 

 

 

Usługa

Kiedy mogę uzyskać cenę?

Jeśli Twoje dane są wystarczające, wycenimy dla Ciebie w ciągu godziny od czasu pracy i będziemy cytować w około 10-12 godzin w czasie wolnym od pracy.

Zwykle potrzebujemy informacji takich jak poniżej: rozmiar, materiał, wniosek, kwoty itp


Czy mogę pobrać próbkę, aby sprawdzić jakość?

Jasne, wszystko w porządku. Próbka jest bezpłatna, klient po prostu musi zapłacić za przewóz. Próbka zostanie wysłana ekspresowo w ciągu 24 godzin


Czy jesteś fabryką lub firmą handlową?

Jesteśmy prawdziwą fabryką, mocne moce produkcyjne, jak również szybka dostawa mogą uzyskać pewność


Czy możesz zrobić dla nas projekt?

Tak, mamy profesjonalny zespół posiadający bogate doświadczenie w projektowaniu przedmiotów z tworzyw sztucznych i opakowań oraz opracowywaniu wszelkiego rodzaju form, uprzejmie poinformuj nas o swoim pomyśle, rozważylibyśmy wydajność i przygotowaliśmy dla Ciebie


Kiedy będzie czas realizacji zamówienia masowego?

Zależy to od ilości zamówienia i złożoności, zwykle zajmie to około 7-10 dni po otrzymaniu wpłaty


Zasady płatności

T / T, Paypal, Western Union.30% depozytu przed produktem, 70% salda przed wysyłką


Warunki handlowe

FOB Guangzhou / EXW Guangzhou / CIF


Metody wysyłki

1. DHL / UPS / FedEx / TNT dla próbek

2. Samolotem lub drogą morską dla towarów masowych

3. Spedytorzy niestandardowi lub negocjowane metody wysyłki.


Czas wysyłki ?

DROGĄ MORSKĄ

Kraje europejskie: 22-28 dni, bezpłatny koszt wysyłki LCL

Stany Zjednoczone: Zachód - 13-16 dni, Wschód - 21-28 dni

Brazylia: 28-30 dni

Rosja: 20 dni

Japonia: 3 dni

Poinformuj swój port w zapytaniu o wycenę.

PRZEZ EXPRESS

DHL: Około 5-7 dni

UPS: około 5-7 dni

FEDEX: Około 6-7 dni

DROGĄ POWIETRZNĄ

około 5-7 dni


Nasza przewaga

1. Zapewnij profesjonalne szkolenie, w tym korzystanie z produktów, działanie maszyny

2. Darmowa próbka jest przyjemna

3. OEM jest tak

4. Wsparcie hurtowni internetowych

5. Oferuj pełną obsługę od projektu i rozwoju, produkcji form i produkcji po marketing i serwis po sprzedaży.

Nasz zespół

Oddział badawczo-rozwojowy

 

Dział badawczo-rozwojowy Cheers Pack jest jednym z największych działów, 80% inżynierów jest absolwentami uniwersytetów, specjalizujących się w formach, większość z nich ma 3-letnie doświadczenie w tworzeniu form. Są wykwalifikowani i pełni ducha innowacji, potrafią wykonać formę zgodnie z zaprojektowanym projektem i wymagającym rozmiaru

 

Dział Rynku

 

Dział rynku, przeprowadzając badania rynku i identyfikując nowych klientów, zapewnia skuteczne wsparcie dla rozwoju działu sprzedaży.

 

Dział sprzedaży

 

Komunikuj się z klientami na temat produktów, pomagaj klientom wybrać odpowiednie i zapewnij najlepsze rozwiązanie oraz komunikuj się z działem produkcji.

 

PprodukcjaDział

 

Personel operacyjny działu produkcji ściśle szkoli się przed obsługą maszyny, zwróci uwagę na każdy szczegół, aby zapewnić jakość.

 

Dział kontroli jakości

 

Produkty zostaną dokładnie sprawdzone, produkty końcowe zostaną przetestowane przed dostawą, aby upewnić się, że wszystkie produkty kwalifikują się.

 

Po sprzedażypracaDział

 

Skoncentruj się na ustanowieniu szybkiej, profesjonalnej obsługi posprzedażnej, rozwiązywaniu problemów klientów i ostatecznym rozwiązaniu problemu, staraj się uzyskać pięciogwiazdkową obsługę.

 

 

 

Kierownik handlu zagranicznego:

Pani Selfoli Chen

e-mail: cheerspacking@outlook.com

MB:+86-13538716661

WhatsApp: +8613538716661

 

Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD

 

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mr. Ron
Tel : +86 18200990820
Faks : 86-20-36023227
Pozostało znaków(20/3000)