Guangzhou Cheers Packing CO., LTD

Producent plastikowej nasadki z wylewkami, zaworu do kawy, kapsułki z kawą, plastikowych strąków z plastikowym uchwytem!   E-mail: sales03cpack@cxbottles.com TEL: 86 13538716661 Wechat: 13538716661

Dom
Produkty
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Filmy
Dom

Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD

Certifications
Chiny Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD Certyfikaty
Chiny Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD Certyfikaty
Customers Reviews
To jest mój drugi rok Współpraca z dopingowaniem do wylewki, Selfoli jest dobrą osobą, dzięki jej usłudze Pacjenta i jej dobrej jakości produktom.

—— Panie Paul

Z moim drugim razem, aby odwiedzić cheer pack, z twoją pomocą i instrukcjami, zdobywam większy udział w rynku.

—— Pan Nitin

Im Online Czat teraz

Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD

Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD
<-Video Images->
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Cheer Pack
pc Export : 70% - 80%
Guangzhou Cheers Packing Co., Ltd powstała w 2007 roku, posiada trzy marki: Cheers Pack, CMS, wilk drewniany. Przestrzegając ducha przedsiębiorczości „spełnij obietnicę, zachowanie musi mieć wytyczne”. Od momentu założenia, zawsze koncentruj się na wysokiej jakości czepku z wylewką, kapsułce na kawę, opakowaniu na kapsułkę, jednokierunkowym zaworze odgazowującym, maszynie uszczelniającej, suwaku, klipsach z plastikowej torebki, woreczkach z płynną wylewką i innych plastikowych opakowaniach.

Fabryka znajduje się w Xinlian North Road nr 7, Banghu, Renhe Town, Baiyun District, Guangzhou, prowincja Guangdong, Chiny; Obejmuje powierzchnię prawie 3500 metrów kwadratowych.

Lider w dziedzinie badań i rozwoju

Pozdrawiam paczka przywiązuje wagę do niezależnego odkrywania ducha, inwestycje w badania i rozwój były z roku na rok zwiększane, koncentrując się na projektowaniu nowej formy, rozwijaniu bardziej praktycznej i delikatniejszej produkcji opakowań z tworzyw sztucznych.

Produkcja kapsułek plastikowych obejmuje wiele zastosowań: w dziedzinie żywności, w dziedzinie napojów, w dziedzinie kosmetyków, w dziedzinie chemii dziennej, w dziedzinie detergentów, w dziedzinie przypraw, w dziedzinie chemii, w medycynie, w dziedzinie rolnictwa i innych dziedzinach.

Nacisk na innowacje

Innowacja jest kluczowym źródłem utrzymania przedsiębiorczości, pomaga również przedsiębiorstwom lepiej radzić sobie z rynkiem, utrzymać konkurencyjność. W ten sposób wstrzyknięto 20-30% przychodów zespołu badawczego. A teraz Cheers Pack uzyskał pewne prawa własności intelektualnej, patenty technologiczne.

Skup się na jakości

Cheers Pack zawsze wierzy, że jakość ma kluczowe znaczenie dla przedsiębiorstwa, nalega na dostarczanie niezawodnych i stabilnych produktów wysokiej jakości dla wszystkich klientów. Wszystkie produkty zostaną dokładnie sprawdzone przez dział kontroli jakości w fabryce przed dostawą.

Skup się na osobie

Cheers Pack ustanawia doskonały system zarządzania nauką, doświadczeni pracownicy będą szkolić nowych pracowników, dopóki nie będą mieli niezależnej pracy, będą mieli zespół badawczo-rozwojowy, profesjonalny zespół produkcyjny, zapalony zespół marketingowy, skrupulatny zespół serwisowy.

Ciągle w ruchu

Cheers Pack stara się być liderem w branży opakowań z tworzyw sztucznych, poświęcić się tworzeniu większej liczby produktów, aby sprostać różnym grupom potrzeb klientów. Ponadto nasza sieć sprzedaży jest szeroka zarówno na rynku krajowym, jak i za granicą; Produkty są eksportowane do Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Europy, Australii, Azji, Afryki Południowej i na całym świecie. Cheers Pack będzie się poruszał.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Cheers Packing CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. SU

Tel: +0086-13538716661

Faks: 86-20-36023227

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)